BİZ UYGULAMA GELİŞTİRİRİZ

Yenilikçi & ölçeklenebilir
özelleştirilmiş teknoloji

Web, mobil ve masaüstü uygulamaları için

Çevik Yazılım Metodolojileri ilkelerini kullanarak

özelleştirilmiş yazılımlar geliştiriyoruz

İş süreçlerimiz; işbirliğine dayalı ve müşteriyi en baştan dahil ediyor. Birlikte, ihtiyaçları belirler, işlevleri tanımlar ve öğeler ve teslim edilenler için bir zaman çizelgesi belirleriz. Bu da, öngörülemeyen duraklamaları öngörmemize ve olası ihtimallerle baş etmemize izin verir.

WEB UYGULAMALRI

01.

Web

uygulamaları

Kullanıcı etrafında inşa edilmiş karmaşık çevrimiçi uygulamaları kavramsallaştırıp tasarlar ve geliştiririz ve her bir müşterinin özel ihtiyaçlarına odaklanırız. Hem dahili hem de harici kullanım için kurumsal uygulamaların geliştirilmesinde ve takım organizasyonu, proses optimizasyonu ve üretkenlik arttırmayı hedefleyen uzmanlardır.

02.

Çapraz-platform

mobil uygulamalar

Karmaşık işlevlerle çapraz platform mobil uygulamaları geliştiririz. Optimum performansı sağlamak ve geniş bir cihaz yelpazesiyle uyumluluğu en üst düzeye çıkarmak için gayret gösteriyoruz.

MOBİL UYGULAMALAR

MASA ÜSTÜ UYGULAMALARI

03.

Masaüstü

uygulamaları

Windows ve MacOS için çapraz platform masaüstü uygulamaları geliştiriyoruz. Internet erişimi olmaksızın çalıştırılabilen sağlam, güvenli ve hızlı bir sistem sağlayan özelleştirilmiş karmaşık masaüstü uygulamaları uyguluyoruz.

04.

API

geliştirme

Bir API geliştirildiğinde, bireysel uygulamalar bir araya getirilir ve bir araya getirilerek bir bütün olarak çalışabilir ve böylece olası uyumluluk sorunlarının üstesinden gelir. Bu, satın alma, içerik yayınlama ve bilgi paylaşımı gibi işlemleri basitleştirir.

API

Danışmanlık

05.

Danışmanlık

hizmetleri

Teknolojik ürünler geliştirmekten sorumlu ekiplere entegre oluyoruz, geliştirme ve uygulama süreçlerinin yönetimi ve optimizasyonu konusundaki bilgi birikimimize ve tecrübemize katkıda bulunuyoruz. Bu danışmanlık hizmetleri sayesinde, bir fikrin başlangıcından projenin başlatılmasına kadar müşterileri ile işbirliği yapıyoruz.